In the newsOchrona znaków towarowych

https://adwokatgrzywocz.pl/wp-content/uploads/2019/10/Ochrona-znaku.jpg
W wyniku wieloletniej współpracy Kancelarii Adwokackiej z Agencją Brandingową – Plus Brand Adwokat Paweł Grzywocz świadczy usługi związane z obsługą przedsiębiorców, w tym rejestrację znaków towarowych i uzyskiwanie ochrony prawnej towarów i świadczonych usług sygnowanych tych znakiem.
Zarejestrowany znak towarowy ma charakter monopolu, a więc takie prawo jest prawem wyłącznym i przysługuje tylko jego właścicielowi. Jego charakter powoduje, że prawo ochronne na znak towarowy jest najszybszym i najskuteczniejszym narzędziem obrony podmiotu gospodarczego posługującym się na rynku towarów i/lub usług takim znakiem.
Prawna ochrona znaku towarowego w obrocie gospodarczym jest bardzo ważna. Jeżeli producent/usługodawca zwleka z wniesieniem wniosku o ochronę swojego znaku towarowego, inni mogą skorzystać na poczynionych przez niego inwestycjach, a także zarejestrować cudzy znak towarowy.
Adwokat Paweł Grzywocz uzyskał dla Agencji Brandingowej – Plus Brand w Urzędzie Patentowym RP ochronę prawną słowno-graficznego znaku towarowego na świadczone przez agencję usługi.
Adwokat_Radzyń_Międzyrzec_Podlaski_Łuków_Lubartów_Parczew-Paweł_Grzywocz_013
ul. Wyszyńskiego 3b/11 , 21-300 Radzyń Podlaski
kancelaria@adwokatgrzywocz.pl

Obserwuj na:

KONTAKT TELEFONICZNY

© 2023 Adwokat Paweł Grzywocz
Polityka Prywatności

Wykonanie: +Brand